416F27122IAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 416F27122IAR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 416F27122IAR |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 416F27122IAR | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 111591 pcs | Datový list | 416 Series Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) | Série | 416 |
| hodnocení | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Pracovní režim | Fundamental | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| zátěž kapacitní | 10pF | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.018" (0.45mm) | Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Frekvenční stabilita | ±20ppm | Frekvence | 27.12MHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 200 Ohms | Detailní popis | 27.12MHz ±20ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead |