domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Krystaly > 416F38422AKR
416F38422AKR
416F38422AKR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 416F38422AKR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 416F38422AKR
Výrobce CTS-Frequency Controls
Popis CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 416F38422AKR Výrobce CTS-Frequency Controls
Popis CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 120952 pcs Datový list 416 Series Datasheet
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Typ MHz Crystal
Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Série 416
Stav RoHS Tape & Reel (TR) hodnocení -
Polarizace 4-SMD, No Lead Provozní teplota -10°C ~ 60°C
Pracovní režim Fundamental Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Výrobní číslo výrobce 416F38422AKR zátěž kapacitní ±20ppm
Životnost @ Temp. 200 Ohm Výška - Sedící (Max) 0.018" (0.45mm)
Funkce 8pF Frequency Tolerance ±20ppm
Frekvence 38.4MHz Rozšířený popis 38.4MHz ±20ppm Crystal 8pF 200 Ohm -10°C ~ 60°C Surface Mount 4-SMD, No Lead