425F11K024M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 425F11K024M0000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 425F11K024M0000 |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 425F11K024M0000 | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 113561 pcs | Datový list | 425 Series Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) | Série | 425 |
| hodnocení | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 4-SMD, No Lead | Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Pracovní režim | Fundamental | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 13 Weeks |
| zátěž kapacitní | 8pF | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) | Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Frekvenční stabilita | ±10ppm | Frekvence | 24MHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 80 Ohms | Detailní popis | 24MHz ±10ppm Crystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead |