4400-084LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 4400-084LF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 4400-084LF |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | 4400-084LF | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 8235 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Filtry | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Tolerance | - | Velikost závitu | M3x0.5 |
| teplotní koeficient | - | Velikost / Rozměry | 0.157" Dia x 0.276" L (4.00mm x 7.00mm) |
| Série | 4400 | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial, Bushing |
| Ostatní jména | 4400084LF | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Průchozí útlum | - |
| Výška (Max) | - | Detailní popis | 1000pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing |
| DC odpor (DCR) (Max) | - | Aktuální | 10A |
| kapacitní | 1000pF |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
4400-091 - Výrobci:
CTS Electronic Components - Popis:
CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL - Na skladě:
- Část#:
4400-076 - Výrobci:
CAP FEEDTHRU 100PF 200V AXIAL - Na skladě:
CAP FEEDTHRU 0.01UF 50V AXIAL - Na skladě: