domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Krystaly > 445C23L20M00000
445C23L20M00000
445C23L20M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 445C23L20M00000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 445C23L20M00000
Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 445C23L20M00000 Výrobce CTS Electronic Components
Popis CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 125543 pcs Datový list 445 Series Datasheet
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Typ MHz Crystal
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Série 445
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2-SMD, No Lead Provozní teplota -20°C ~ 70°C
Pracovní režim Fundamental Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
zátěž kapacitní 12pF Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.053" (1.35mm) Frequency Tolerance ±20ppm
Frekvenční stabilita ±30ppm Frekvence 20MHz
ESR (Equivalent Resistance Series) 40 Ohms Detailní popis 20MHz ±20ppm Crystal 12pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead