445C33F24M57600
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 445C33F24M57600 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 445C33F24M57600 |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | CRYSTAL 24.5760MHZ 24PF SMD |
Product parameter
| Part Number | 445C33F24M57600 | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | CRYSTAL 24.5760MHZ 24PF SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 161750 pcs | Datový list | 445 Series Datasheet |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Typ | MHz Crystal |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) | Série | 445 |
| hodnocení | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 2-SMD, No Lead | Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Pracovní režim | Fundamental | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| zátěž kapacitní | 24pF | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.053" (1.35mm) | Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Frekvenční stabilita | ±30ppm | Frekvence | 24.576MHz |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 40 Ohms | Detailní popis | 24.576MHz ±30ppm Crystal 24pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead |