448XC2103BDN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 448XC2103BDN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 448XC2103BDN |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 20MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 448XC2103BDN | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 20MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4255 pcs | Datový list | 448 Series Datasheet |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Cestovní Rozsah | 20mm |
| Tolerance | ±20% | Velikost / Rozměry | Rectangular - 1.441" L x 0.110" W x 0.488" H (36.60mm x 2.80mm x 12.39mm) |
| Série | 448 | Režim panel | 10 kOhms |
| Příkon (W) | 0.1W, 1/10W | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | CT2302 | Typ montáže | Through Hole |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Typ faderu | Standard |
| Detailní popis | 10 kOhms 0.1W, 1/10W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type | Typ úpravy | Top |