450D104KSD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 450D104KSD8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 450D104KSD8 |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | POT 100K OHM 1/3W CARBON LINEAR |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 450D104KSD8 | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | POT 100K OHM 1/3W CARBON LINEAR | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 62551 pcs | Datový list | 450A,Dyyy(KSDy,F8,PR16) |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Tolerance | ±20% |
| styl koncovky | Solder Lug | teplotní koeficient | - |
| Kužel | Linear | Velikost - Tělo | Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm) |
| Série | Stock Pot™ 450 | Otáčení | 300° |
| odporového materiálu | Carbon | Odpor (Ohm) | 100k |
| Příkon (W) | 0.333W, 1/3W | Obal | Bulk |