450D254KSD5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 450D254KSD5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 450D254KSD5 |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | POT 250K OHM 1/4W CARBON LINEAR |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 450D254KSD5 | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | POT 250K OHM 1/4W CARBON LINEAR | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4336 pcs | Datový list | 450 Series Stock Pot |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Tolerance | ±20% |
| styl koncovky | Solder Lug | teplotní koeficient | - |
| Kužel | Linear | Velikost - Tělo | Round - 0.938" Dia x 0.453" H (23.83mm x 11.51mm) |
| Série | Stock Pot™ 450 | Otáčení | 300° |
| odporového materiálu | Carbon | Odpor (Ohm) | 250k |
| Příkon (W) | 0.25W, 1/4W | Obal | Bulk |