520N10HT16M3680
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 520N10HT16M3680 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 520N10HT16M3680 |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD |
Product parameter
| Part Number | 520N10HT16M3680 | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 49751 pcs | Datový list | 520 SeriesFrequency Code Table |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.5V |
| Typ | TCXO | Velikost / Rozměry | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Série | 520 | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | Clipped Sine Wave | Provozní teplota | -10°C ~ 60°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.032" (0.80mm) | Funkce | - |
| Frekvenční stabilita | ±1ppm | Frekvence | 16.368MHz |
| Detailní popis | 16.368MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 2mA |