domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Oscilátory > 520N20HT16M3680
520N20HT16M3680
520N20HT16M3680
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 520N20HT16M3680 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 520N20HT16M3680
Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number 520N20HT16M3680 Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 50653 pcs Datový list 520 SeriesFrequency Code Table
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 2.5V
Typ TCXO Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Série 520 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 4-SMD, No Lead
Výstup Clipped Sine Wave Provozní teplota -10°C ~ 60°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.032" (0.80mm) Funkce -
Frekvenční stabilita ±2ppm Frekvence 16.368MHz
Detailní popis 16.368MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 2mA