domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Oscilátory > 633P10002I2T
633P10002I2T
633P10002I2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 633P10002I2T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 633P10002I2T
Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC XO 100.0000MHZ LVPECL SMD
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 633P10002I2T Výrobce CTS Electronic Components
Popis OSC XO 100.0000MHZ LVPECL SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33439 pcs Datový list 633 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 2.5V
Typ XO (Standard) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série 633 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 6-SMD, No Lead
Výstup LVPECL Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.039" (1.00mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±100ppm Frekvence 100MHz
Detailní popis 100MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 88mA