636L3C032M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 636L3C032M00000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 636L3C032M00000 |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
Product parameter
| Part Number | 636L3C032M00000 | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 87138 pcs | Datový list | 636 ModelFrequency Code Table |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | 636 | hodnocení | - |
| Obal | Original-Reel® | Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | HCMOS, TTL | Ostatní jména | CTX698DKR |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Funkce | Enable/Disable | Frekvenční stabilita | ±50ppm |
| Frekvence | 32MHz | Detailní popis | 32MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 16mA | Proud - Supply (Vypnout) (Max) | 10µA |