637L31253C2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 637L31253C2T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 637L31253C2T |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD |
Product parameter
| Part Number | 637L31253C2T | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6305 pcs | Datový list | 637 Series DatasheetFrequency Code Table |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.5V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | 637 | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Výstup | LVDS | Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.079" (2.00mm) | Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm | Frekvence | 312.5MHz |
| Detailní popis | 312.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 66mA |