domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > 73E4R051J
73E4R051J
73E4R051J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 73E4R051J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 73E4R051J
Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES 0.051 OHM 5% 1/2W 1206
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
In Stock 1391916 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number 73E4R051J Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES 0.051 OHM 5% 1/2W 1206 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
Dostupné množství 1391916 pcs Datový list 73Lx, 73Ex Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package 1206
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série 73Ex
Režim panel 51 mOhms Příkon (W) 0.5W, 1/2W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 51 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film Složení Thick Film