domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > 73E6R056G
73E6R056G
73E6R056G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 73E6R056G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 73E6R056G
Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES 0.056 OHM 2% 1W 2010
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
In Stock 288931 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
8000 pcs
Product parameter
Part Number 73E6R056G Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES 0.056 OHM 2% 1W 2010 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
Dostupné množství 288931 pcs Datový list 73Lx, 73Ex Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±2%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package 2010
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Série 73Ex
Režim panel 56 mOhms Příkon (W) 1W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2010 (5025 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.71mm)
Funkce Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 56 mOhms ±2% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film Složení Thick Film