73WE6R018J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 73WE6R018J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 73WE6R018J |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | RES 0.018 OHM 5% 1W 2010 WIDE |
Product parameter
| Part Number | 73WE6R018J | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.018 OHM 5% 1W 2010 WIDE | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olovo a RoHS |
| Dostupné množství | 304938 pcs | Datový list | 73WLx, WEx Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2010 |
| Velikost / Rozměry | 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm) | Série | 73WEx |
| Režim panel | 18 mOhms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Wide 2010 (5025 Metric), 1020 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.71mm) |
| Funkce | Current Sense | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 18 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film | Složení | Thick Film |