73WE7R068J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 73WE7R068J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 73WE7R068J |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | RES 0.068 OHM 5% 2W 2512 WIDE |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olovo a RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 73WE7R068J | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.068 OHM 5% 2W 2512 WIDE | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olovo a RoHS |
| Dostupné množství | 289546 pcs | Datový list | 73WLx, WEx Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm) | Série | 73WEx |
| Režim panel | 68 mOhms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.71mm) |
| Funkce | Current Sense | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 68 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film | Složení | Thick Film |