741C083393JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 741C083393JP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 741C083393JP |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | RES ARRAY 4 RES 39K OHM 0804 |
Product parameter
| Part Number | 741C083393JP | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 4 RES 39K OHM 0804 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2710669 pcs | Datový list | 740-746(C,X) Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) | Série | 741 |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 39k | Power Per Element | 62.5mW |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet rezistory | 4 |
| Počet Pins | 8 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 26 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Detailní popis | 39k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals | Typ obvodu | Isolated |