domů > produkty > Rezistory > Rezistorové sítě, pole > 741C083561JP
741C083561JP
741C083561JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 741C083561JP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 741C083561JP
Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES ARRAY 4 RES 560 OHM 0804
(v amerických dolarech)
20000 pcs
Product parameter
Part Number 741C083561JP Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES ARRAY 4 RES 560 OHM 0804 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5410270 pcs Datový list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±200ppm/°C Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Série 741
Resistor-Ratio-Drift - Odpovídající poměr rezistoru -
Odpor (Ohm) 560 Power Per Element 62.5mW
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0804, Concave, Long Side Terminals
Ostatní jména 741C083561JPTR Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet rezistory 4 Počet Pins 8
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.020" (0.50mm) Detailní popis 560 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals