742C1633301FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 742C1633301FP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 742C1633301FP |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 2506 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 742C1633301FP | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 2506 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm) | Série | 742 |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 3.3k | Power Per Element | 62.5mW |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2506, Concave, Long Side Terminals |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet rezistory | 8 |
| Počet Pins | 16 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 26 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Detailní popis | 3.3k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2506, Concave, Long Side Terminals | Typ obvodu | Isolated |