domů > produkty > Rezistory > Rezistorové sítě, pole > 742X083333JP
742X083333JP
742X083333JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 742X083333JP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 742X083333JP
Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES ARRAY 4 RES 33K OHM 1206
(v amerických dolarech)
10000 pcs
Product parameter
Part Number 742X083333JP Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES ARRAY 4 RES 33K OHM 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3057616 pcs Datový list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±200ppm/°C Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série 742
Resistor-Ratio-Drift - Odpovídající poměr rezistoru -
Odpor (Ohm) 33k Power Per Element 62.5mW
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet rezistory 4
Počet Pins 8 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm)
Detailní popis 33k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Typ obvodu Isolated