744C043105JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 744C043105JP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 744C043105JP |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | RES ARRAY 2 RES 1M OHM 1210 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 8000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 744C043105JP | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 2 RES 1M OHM 1210 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1187706 pcs | Datový list | 740-746(C,X) Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.54mm) | Série | 744 |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 1M | Power Per Element | 125mW |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1210 (3225 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Ostatní jména | 744C043105JPTR | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet rezistory | 2 | Počet Pins | 4 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Detailní popis | 1M Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1210 (3225 Metric), Concave, Long Side Terminals |