744C083334JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 744C083334JP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 744C083334JP |
|---|---|
| Výrobce | CTS Resistor Products |
| Popis | RES ARRAY 4 RES 330K OHM 2012 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 8000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 744C083334JP | Výrobce | CTS Resistor Products |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 4 RES 330K OHM 2012 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1030942 pcs | Datový list | 740-746(C,X) Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Napětí - Rozdělení | 1206 |
| Tloušťka (Max) | ±200ppm/°C | teplotní koeficient | Isolated |
| Velikost / Rozměry | 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) | Série | 744 |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Zvlněný proud - nízká frekvence | - |
| Power Per Element | 4 | Polarizace | 2012, Concave, Long Side Terminals |
| Výstupní výkon | 125mW | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks | Výrobní číslo výrobce | 744C083334JP |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Rozšířený popis | 330k Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±5% | Popis | RES ARRAY 4 RES 330K OHM 2012 |