domů > produkty > Rezistory > Rezistorové sítě, pole > 744C083822JP
744C083822JP
744C083822JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 744C083822JP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 744C083822JP
Výrobce CTS Resistor Products
Popis RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 2012
(v amerických dolarech)
8000 pcs
Product parameter
Part Number 744C083822JP Výrobce CTS Resistor Products
Popis RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 2012 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1005107 pcs Datový list 740-746(C,X) Series Datasheet
Kategorie Rezistory Napětí - Rozdělení 1206
Tloušťka (Max) ±200ppm/°C teplotní koeficient Isolated
Velikost / Rozměry 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) Série 744
Stav RoHS Tape & Reel (TR) Zvlněný proud - nízká frekvence -
Power Per Element 4 Polarizace 2012, Concave, Long Side Terminals
Výstupní výkon 125mW Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Výrobní číslo výrobce 744C083822JP
Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm) Rozšířený popis 8.2k Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals
ESR (Equivalent Resistance Series) ±5% Popis RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 2012