745C101334JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 745C101334JP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 745C101334JP |
|---|---|
| Výrobce | CTS Resistor Products |
| Popis | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 2512 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 745C101334JP | Výrobce | CTS Resistor Products |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 741125 pcs | Datový list | 740-746(C,X) Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Napětí - Rozdělení | - |
| Tloušťka (Max) | ±200ppm/°C | teplotní koeficient | Bussed |
| Velikost / Rozměry | 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm) | Série | 745 |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | Zvlněný proud - nízká frekvence | - |
| Power Per Element | 8 | Polarizace | 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| Výstupní výkon | 62.5mW | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks | Výrobní číslo výrobce | 745C101334JP |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Rozšířený popis | 330k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±5% | Popis | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 2512 |