752091561GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 752091561GPTR7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 752091561GPTR7 |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | RES ARRAY 8 RES 560 OHM 9SRT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 752091561GPTR7 | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 8 RES 560 OHM 9SRT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 60481 pcs | Datový list | 752 Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±2% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm) | Série | 752 |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 560 | Power Per Element | 80mW |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 9-SRT |
| Ostatní jména | 752-091-560PTR 752091561GPTR |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet rezistory | 8 | Počet Pins | 9 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.100" (2.53mm) | Detailní popis | 560 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT |