domů > produkty > Rezistory > Rezistorové sítě, pole > 752121102GPTR7
752121102GPTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 752121102GPTR7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 752121102GPTR7
Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES ARRAY 11 RES 1K OHM 12SRT
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 752121102GPTR7 Výrobce CTS Electronic Components
Popis RES ARRAY 11 RES 1K OHM 12SRT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64042 pcs Datový list 752 Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±2%
teplotní koeficient ±200ppm/°C Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm) Série 752
Resistor-Ratio-Drift - Odpovídající poměr rezistoru -
Odpor (Ohm) 1k Power Per Element 80mW
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 12-SRT
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet rezistory 11
Počet Pins 12 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.100" (2.53mm)
Detailní popis 1k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 11 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Typ obvodu Bussed