753161151GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 753161151GP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 753161151GP |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | RES ARRAY 14 RES 150 OHM 16DRT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 753161151GP | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 14 RES 150 OHM 16DRT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 44114 pcs | Datový list | 753 Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±2% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm) | Série | 753 |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 150 | Power Per Element | 40mW |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | 16-DRT |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet rezistory | 14 |
| Počet Pins | 16 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.100" (2.53mm) |
| Detailní popis | 150 Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 14 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT | Typ obvodu | Bussed |