766141153GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 766141153GP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 766141153GP |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | RES ARRAY 13 RES 15K OHM 14SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 840 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 766141153GP | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 13 RES 15K OHM 14SOIC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 82114 pcs | Datový list | 766 Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±2% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) | Série | 766 |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 15k | Power Per Element | 80mW |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet rezistory | 13 |
| Počet Pins | 14 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.069" (1.75mm) |
| Detailní popis | 15k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | Typ obvodu | Bussed |