766163184GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 766163184GP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 766163184GP |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | RES ARRAY 8 RES 180K OHM 16SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 833 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 766163184GP | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 8 RES 180K OHM 16SOIC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 105984 pcs | Datový list | 766 Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±2% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) | Série | 766 |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 180k | Power Per Element | 160mW |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet rezistory | 8 |
| Počet Pins | 16 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.069" (1.75mm) |
| Detailní popis | 180k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | Typ obvodu | Isolated |
| Aplikace | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
766163183G - Výrobci:
CTS Electronic Components - Popis:
RES ARRAY 8 RES 18K OHM 16SOIC - Na skladě: