768161181GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 768161181GP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 768161181GP |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | RES ARRAY 15 RES 180 OHM 16SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1032 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 768161181GP | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 15 RES 180 OHM 16SOIC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 89266 pcs | Datový list | 768 Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±2% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) | Série | 768 |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 180 | Power Per Element | 100mW |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet rezistory | 15 |
| Počet Pins | 16 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Detailní popis | 180 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) | Typ obvodu | Bussed |