DPA120100-P12/R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DPA120100-P12/R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DPA120100-P12/R |
|---|---|
| Výrobce | CUI, Inc. |
| Popis | AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | DPA120100-P12/R | Výrobce | CUI, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4133 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup | 12VAC |
| Napětí - Vstup | 120VAC | Velikost / Rozměry | - |
| Série | - | Region Použitý | North America |
| Příkon (W) | 12W | výstupní konektor | Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm |
| Ostatní jména | DPA120100P12/R | Provozní teplota | - |
| Typ vstupu | Fixed Blade | vstupní konektor | NEMA 1-15P |
| Formulář | Wall Mount | Účinnost | - |
| Detailní popis | 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input | Proud - výstup (Max) | 1A |