VLD25-600-DIP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit VLD25-600-DIP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | VLD25-600-DIP |
|---|---|
| Výrobce | CUI, Inc. |
| Popis | LED SUPPLY CC BUCK 3.3-36V 600MA |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 69 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | VLD25-600-DIP | Výrobce | CUI, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | LED SUPPLY CC BUCK 3.3-36V 600MA | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 8282 pcs | Datový list | VLD25-DIP Series |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Hmotnost | 0.009 lb (4.08g) |
| Napětí - Výstup | 3.3 ~ 36 V | Napětí - vstup (Min) | 5.5V |
| Napětí - vstup (Max) | 46V | Typ | Constant Current |
| topologie | Buck | Velikost / Rozměry | 0.90" L x 0.40" W x 0.37" H (22.9mm x 10.2mm x 9.5mm) |
| Série | VLD25-DIP | Příkon (W) | 22W |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 6-DIP Module |
| Ostatní jména | 102-2641 VLD25600DIP |
Provozní teplota | -40°C ~ 71°C |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | Remote On/Off, SCP | Účinnost | 95% |
| stmívání | Analog, PWM | Detailní popis | 600mA 3.3 ~ 36 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output |
| Proud - výstup (Max) | 600mA | California Prop 65 | Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov. |