VOF-225-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit VOF-225-24 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | VOF-225-24 |
|---|---|
| Výrobce | CUI, Inc. |
| Popis | AC/DC CONVERTER 24V 135W/225W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | VOF-225-24 | Výrobce | CUI, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 24V 135W/225W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 887 pcs | Datový list | VOF-225 Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 24V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - Vstup | 90 ~ 277 VAC | Typ | Open Frame |
| Velikost / Rozměry | 5.00" L x 3.00" W x 1.38" H (127.0mm x 76.2mm x 35.0mm) | Série | VOF-225 |
| Příkon (W) | 135W (225W Forced Air) | Ostatní jména | 102-3858 |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Požadováno minimální zatížení | - |
| Funkce | Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input | Účinnost | 90% |
| Detailní popis | Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 9.38A 90 ~ 277 VAC Input | Proud - výstup (Max) | 9.38A |