APD-3BP51
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit APD-3BP51 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | APD-3BP51 |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN PLUG HSG MALE 51POS INLINE |
| Stav volného vedení / RoHS | Dodavatel undefined / dodavatel nedefinováno |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | APD-3BP51 | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG HSG MALE 51POS INLINE | Stav volného vedení / RoHS | Dodavatel undefined / dodavatel nedefinováno |
| Dostupné množství | 5904 pcs | Datový list | APD Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Typ | For Male Pins |
| stínění | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | - | Materiál skeletu | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Shell Finish | - | Série | APD 51-Way |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 1003-2272 121583-0030 APD3BP51 |
| Orientace | 3 | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet poloh | 51 | Poznámka | Contacts Not Included |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Zahrnuje | - | pouzdro Color | Black, Brown |
| Funkce | Coupling Nut | upevňovací Type | Bayonet Lock |
| Detailní popis | 51 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | Spojovací materiál matice, pokovování | Polyamide (PA6), Nylon 6, Glass Filled |