domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Kruhové konektory - kontakty > APKPB25H10002
APKPB25H10002
APKPB25H10002
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit APKPB25H10002 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number APKPB25H10002
Výrobce Cannon
Popis CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD
(v amerických dolarech)
3000 pcs6000 pcs9000 pcs15000 pcs
Product parameter
Part Number APKPB25H10002 Výrobce Cannon
Popis CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP GOLD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 102495 pcs Datový list APD Series Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely Rozchod vodiče nebo rozsah - mm² 0.5 ~ 1.0mm²
Rozměry vodiče nebo rozsah - koaxiální - Wire Gauge nebo rozsah - AWG -
Typ Power, Stamped Ukončení ukončení -
Série APD 4-Way Obal Tape & Reel (TR)
Ostatní jména 1003-2111-2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Insulation Support Detailní popis Pin Contact Size 2.5mm Crimp Gold
Typ kontaktu Pin Kontakt Ukončení Crimp
Kontakt Velikost 2.5mm Materiál kontaktu Copper Alloy