CA02COME22-12PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CA02COME22-12PB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CA02COME22-12PB |
|---|---|
| Výrobce | ITT Cannon, LLC |
| Popis | CONN RCPT 5POS BOX MNT W/PINS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | CA02COME22-12PB | Výrobce | ITT Cannon, LLC |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT 5POS BOX MNT W/PINS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5743 pcs | Datový list | CA-COM CatalogCA02COME22-12PB Drawing |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Napětí - Jmenovitá | 500VAC, 700VDC |
| Zadejte atributy | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Ukončení | Solder Cup |
| Série | MIL-DTL-5015, CA-COM-B | Stav RoHS | Bulk |
| Ostatní jména | CA02COME2212PB | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet poloh | 5 | Typ montáže | Panel Mount, Flange |
| Výrobní číslo výrobce | CA02COME22-12PB | Velký Průměr Dodávané | 22-12 |
| Funkce | Strain Relief | Rozšířený popis | 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver |
| Popis | CONN RCPT 5POS BOX MNT W/PINS | Jmenovitá hodnota proudu | 22A, 74A |