CA3100F22-14SWF80
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CA3100F22-14SWF80 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CA3100F22-14SWF80 |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | CA3100F22-14SWF80 | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 50V |
| Ukončení | Crimp | stínění | - |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 22-14 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | MIL-DTL-5015, CA | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | CA3100F2214SWF80 ICA3100F22-14SWF80 |
Orientace | W |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet poloh | 19 |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Flange |
| Ochrana proti vniknutí | IP65 - Dust Tight, Water Resistant | Funkce | - |
| upevňovací Type | Threaded | Detailní popis | 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver |
| Jmenovitá hodnota proudu | 22A | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |