CIR00AF-22-23P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CIR00AF-22-23P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CIR00AF-22-23P |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | CIR00AF-22-23P | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT MALE 8POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5067 pcs | Datový list | Veam CIR Series CatalogVEAM Circular Appl Note |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | - |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 22-23 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Série | MIL-DTL-5015, CIR | Obal | Bulk |
| Orientace | N (Normal) | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet poloh | 8 | Typ montáže | Panel Mount |
| montážní Feature | Flange | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | Cable Clamp |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver |
| Jmenovitá hodnota proudu | 23A | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |