CIR030A-24-28SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CIR030A-24-28SW s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CIR030A-24-28SW |
|---|---|
| Výrobce | ITT Cannon, LLC |
| Popis | CONN RCPT 24POS PNL MNT SKT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | CIR030A-24-28SW | Výrobce | ITT Cannon, LLC |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT 24POS PNL MNT SKT | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 709 pcs | Datový list | CIR030A-24-28SW Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Napětí - Jmenovitá | 200VAC, 250VDC |
| Zadejte atributy | - | Ukončení | Solder Cup |
| Série | MIL-DTL-5015, CIR | Stav RoHS | Bulk |
| Ostatní jména | CIR030A2428SW | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet poloh | 24 | Typ montáže | Panel Mount, Flange |
| Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks | Výrobní číslo výrobce | CIR030A-24-28SW |
| Velký Průměr Dodávané | 24-28 | Funkce | - |
| Rozšířený popis | 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver | Popis | CONN RCPT 24POS PNL MNT SKT |
| Jmenovitá hodnota proudu | 13A | Aktuální - Max / Kontakt | Bayonet Lock |