DAMAE26PNMBK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DAMAE26PNMBK52 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DAMAE26PNMBK52 |
|---|---|
| Výrobce | ITT Cannon, LLC |
| Popis | DSUB 26 M CRIMP HD G50 CAD NM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 50 pcs | |
Product parameter
| Part Number | DAMAE26PNMBK52 | Výrobce | ITT Cannon, LLC |
|---|---|---|---|
| Popis | DSUB 26 M CRIMP HD G50 CAD NM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 984 pcs | Datový list | D-Sub Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Napětí - DC Spark Over (nom) | Copper Alloy |
| Napětí | - | Zadejte atributy | - |
| Ukončení | Crimp | stohování Direction | Signal |
| Velikost shellu - vložit (převést z) | Brass, Gold Plated | Série | MIL-DTL-24308, D*MA |
| Stav RoHS | Bulk | Pitch - Konektor | - |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet řádků | 3 |
| Počet poloh | 26 | Typ montáže | Panel Mount |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní číslo výrobce | DAMAE26PNMBK52 |
| Délka - závitová část Pod Head | - | Funkce | - |
| Rozšířený popis | 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp | Popis | DSUB 26 M CRIMP HD G50 CAD NM |
| Jmenovitá hodnota proudu (Per Contact) | Cable Side (4-40) | Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A |