DAMG15PJK127
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DAMG15PJK127 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DAMG15PJK127 |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | DAMG15PJK127 | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 3778 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Shell Size, Layout Connector | 2 (DA, A) | Shell Materiál, Finish | Steel, Tin-Nickel Plated |
| Série | D*M | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | IDAMG15PJK127 | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 15 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| Detailní popis | 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A |