DAMM-15P-W
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DAMM-15P-W s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DAMM-15P-W |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | DAMM-15P-W | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 3852 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Série | 24308-Style, D*MM | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 051520-0023 515200023 DAMM15PW IDAMM15PW IDAMM15PW-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 15 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Funkce | Mounting Brackets |
| Detailní popis | 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A |