DAMM11W1P-F16
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DAMM11W1P-F16 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DAMM11W1P-F16 |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | DAMM11W1P-F16 | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 8294 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | 8-26 AWG |
| napìtí | - | Ukončení | Solder Cup |
| Série | 24308-Style, Combo D®, D*MM | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | DAMM11W1PF16 IDAMM11W1P-F16 |
Provozní teplota | -55°C ~ 150°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 11 (10 + 1 Coax or Power) |
| Typ montáže | Panel Mount | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Funkce | Dust Cap, Shielded |
| Detailní popis | 11 (10 + 1 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A |