DAMP15PJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DAMP15PJ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DAMP15PJ |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | DAMP15PJ | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4298 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Solder |
| Série | D*M | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 15 | Typ montáže | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | Mounting Brackets | Detailní popis | 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A | Typ kontaktu | Signal |