DB25P-F179
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DB25P-F179 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DB25P-F179 |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | DB25P-F179 | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 1726 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | - |
| napìtí | - | Ukončení | Wire Wrap |
| Série | Original D | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | DB25PF179 IDB25P-F179 |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 25 |
| Typ montáže | Panel Mount, Through Hole | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Ochrana proti vniknutí | - | Materiál krytu | Thermoplastic |
| příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Funkce | - |
| Detailní popis | 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector | Jmenovitá hodnota proudu | 5A |