domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > DBM13C3P1AFNA191
DBM13C3P1AFNA191
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DBM13C3P1AFNA191 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DBM13C3P1AFNA191
Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5977 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number DBM13C3P1AFNA191 Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SOLDER Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5977 pcs Datový list Combo D Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge -
napìtí - Ukončení Solder
Série Combo D®, D*M Obal Bulk
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 13 (10 + 3 Coax) Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce Grounding Indents, Mounting Brackets, Shielded
Detailní popis 13 (10 + 3 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 5A, 7.5A