domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > DBM25PEA101
DBM25PEA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DBM25PEA101 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DBM25PEA101
Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 2584 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Part Number DBM25PEA101 Výrobce Cannon
Dostupné množství 2584 pcs Datový list
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge -
napìtí - Ukončení Solder
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
Série D*M Obal Bulk
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet řádků 2
Počet poloh 25 Typ montáže Panel Mount, Through Hole
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal