DBMA44SNMK47F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DBMA44SNMK47F0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DBMA44SNMK47F0 |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | DSUB 44 F |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | DBMA44SNMK47F0 | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | DSUB 44 F | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 789 pcs | Datový list | |
| Shell Materiál, Finish | Brass, Gold Plated | Shell Finish Tloušťka | 50µin (1.27µm) |
| Série | D*MA | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | IDBMA44SNMK47F0 | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 3 | Počet poloh | 44 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| páření cykly | 200 | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Thermoplastic | Detailní popis | Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position |